Odstoupení od smlouvy

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY A ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY


U smluv uzavřených distančním způsobem (na dálku) může kupující spotřebitel odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující spotřebitel v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží. V našem e-shopu ale umožňujeme využít prodlouženou lhůtu, umožňující vrátit zboží bez udání důvodu až do 30 dní od převzetí zboží.


Kupující spotřebitel je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží.


Kupující spotřebitel nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy/prodejního dokladu, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.


Nejpozději 30. den po převzetí zboží musí být prodávajícímu odeslán projev vůle o odstoupení od smlouvy. 

Formulář pro odstoupení od smlouvy ke stažení zde: PDF | DOC


Odešlete prosím mailem na info@lacrystale.cz a následně přibalte ke zboží.


Nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy je kupující spotřebitel povinen prodávajícímu na vlastní náklady zaslat nebo předat zakoupené zboží na adresu Conshondis s.r.o., Tovární 3203/20, 400 01 Ústí nad Labem. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození.


Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a odečíst jej od vrácené částky.


Formulář pro odstoupení od smlouvy je dostupný zde: PDF | DOC


Podrobnější informace naleznete ZDE
.


Přejeme Vám příjemný nákup.

Váš La Crystale.